Rozwiązania dla biznesu - gotówkowe i bezgotówkowe rozliczenia kursów

Wygoda klientów biznesowych to nie tylko szybkie przemieszczanie się naszymi taksówkami. To również proste sposoby rozliczania kursów, które oszczędzają Twój czas. Dla naszych klientów firmowych wprowadziliśmy trzy metody rozliczania kursów. Wybierz najwygodniejszy dla siebie!:

  • prepaid - metoda zarówno dla klientów indywiudualnych jak i biznesowych. Zasilasz kartę dowolną kwotą, a na zakończenie każdego z kursów kierowca ściąga z niej środki podobnie jak ze standardowych kart płatniczych. wystarczy wpłacić na konto nr 96 2490 0005 0000 4600 8988 6755 dowolną kwotę w tytule przelewu wpisując imię, nazwisko oraz numer karty
     
  • postpaid - ta forma współpracy wymaga podpisania między naszymi firmami umowy bowiem rozliczenie kursów następuje dopiero po zakończeniu miesiąca. Otrzymasz wówczas od nas stosowne zestawienie, a po jego akceptacji wystawimy fakturę VAT płatną w terminie 14 dni,
     
  • oferta gotówkowa z automatem do faktur- korzystasz z naszych taksówek w tradycyjny sposób opłacając na bieżaco kursy. Po zakończeniu każdego z kursów otrzymasz SMS z linkiem do panelu klienta, z którego możesz pobierać swoje faktury, zamawiać faktury zbiorcze.

W niedalekiej przyszłości każda karta będzie działała w każdym obsługiwanym przez nas mieście, chwilowo na każde miasto inna karta (ale na jednej umowie).

Każdy kto zdecyduje się na współpracę z nami w formie bezgotówkowej, otrzyma specjalną kartę zbliżeniową, dzięki której w łatwy i szybki sposób rozliczy transakcję po kursie u kierowcy. Na kartach można ustalać indywidualne limity i ograniczenia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.

 

Wygoda Wygoda

Zyskujesz bezproblemowe rozwiązanie rozliczeń podróży

Elastyczność Elastyczność

Wybierasz rozwiązanie najwygodniejsze dla siebie

Pełna kontrola Pełna kontrola

Masz pełna kontrolę nad budżetem przeznaczonym na podróże

Zestawienie kontaktów biznesowych

Koszalin

Lorem Ipsum